Азрудин Валентич обяви основната си цел през зимния трансферен прозорец

6736
2

Треньорът на Ботев (Пд) Азрудин Валентич ясно обяви основната си цел в предстоящия зимен трансферен прозорец. Босненският специалист ще настоява пред ръководството да бъде привлечен централен нападател.

До момента "канарите" вървят добре в шампионата, но понякога имат проблеми с реализирането на головите положения, твърди "Тема спорт". При загубата от ЦСКА-София с 2:3 възпитаниците на Валентич пропуснаха два пъти сами срещу вратаря. Както е известно, жълто-черните останаха без основния си реализатор Атанас Илиев, който бе продаден на италианския Асколи.

На фона на останалите отбори в Първа лига обаче Ботев (Пд) се справя отлично в нападение. Тимът има 17 отбелязани гола до момента и по този показател е изпреварен единствено от Лудогорец (27) и ЦСКА-София (18), припомня Plovdiv24.bg.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (657)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!