ЦСКА-София хвърля срещу Ботев (Пд) двама, които до скоро бяха контузени

2242

Двама от основните футболисти на ЦСКА-София Амос Юга и Йоан Баи вече тренират на пълни обороти и ще могат да играят срещу Ботев (Пд). Срещу "канарчетата“ се очаква в игра да се завърне и Тибо Вион, който над месец се възстановяваше от травма. Същото важи и за Жорди Кайседо, който имаше леки проблеми с рамото.

Двубоят е в неделя (17 октомври) от 19,15 часа на стадион "Българска армия". Все още обаче не е ясно кога на терена ще се върне Бисмарк Чарлс, който продължава да се готви на облекчен режим.

В същото време, стана ясно, че ръководството на ЦСКА-София ще предложи нов договор на титулярния вратар Густаво Бусато. Още преди няколко дни се разбра, че шефовете на "армейците" преговарят с всички играчи, чиито контракти изтичат скоро, а бразилецът е един от тях.


Още по темата: Първа лига, сезон 2021-2022
Всички новини по темата: (339)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).