Представят новия директор в Локо в петък

2265
3

Новият човек в спортно-техническия щаб на Локомотив - ген. Йордан Димитров, ще даде първата си официална пресконференция на Лаута в петък от 12,00 часа. Тогава ген. Димитров ще отговаря на всякакви въпроси, свързани с бъдещата му работа при „черно-белите". В брифинга ще участва и старши треньорът Иван Маринов, който по традиция ще коментира ситуацията в отбора преди неделния шампионатен мач срещу Левски.


Още по темата: Назначиха нов изпълнителен директор в Локомотив Пловдив
Всички новини по темата: (2)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!