Дузпа в 89-ата минута спаси Ботев II от първа загуба през сезона

4744
1

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) се спаси в последния момент от първа загуба за сезона във Втора лига. Жълто-черните завършиха 1:1 срещу последния в класирането Янтра (Габрово) в мач от седмия кръг, който се игра на базата в Коматево.

Гостите откриха резултата в 70-ата минута след центриране от корнер, при което Преслав Петров засече с глава в мрежата.

В 89-ата минута съдията Борис Попов отсъди дузпа за "канарите", която бе реализирана от влезлия 4 минути по-рано Стефан Попов.

Веднага след това Иван Петков от гостите изпълни центъра без сигнал от главния рефер и бе изгонен за втори жълт картон.

По този начин възпитаниците на треньора Стефан Стоянов имат мвече актив от 11 точки (2 победи и 5 равенства) и заемат 9-о място във временното класиране.

Ботев II игра в състав:

Хидайет Ханкич, Мите Цикарски (68- Пламен Цончев), Мартин Христов, Благовест Данчев (84- Стефан Попов), Никола Гелин, Атанас Чернев, Димитър Пройчев, Даниел Гичев (69- Благовест Величков), Димитър Балинов, Юсеин Касов (51- Кристиан Добрев), Емил Колев.


Още по темата: Дублиращ отбор на ПФК Ботев
Всички новини по темата: (325)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).