Дузпа в 89-ата минута спаси Ботев II от първа загуба през сезона

Коментари (1)
22:11 / 23.08.2021
3710
Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) се спаси в последния момент от първа загуба за сезона във Втора лига. Жълто-черните завършиха 1:1 срещу последния в класирането Янтра (Габрово) в мач от седмия кръг, който се игра на базата в Коматево.

Гостите откриха резултата в 70-ата минута след центриране от корнер, при което Преслав Петров засече с глава в мрежата.

В 89-ата минута съдията Борис Попов отсъди дузпа за "канарите", която бе реализирана от влезлия 4 минути по-рано Стефан Попов.

Веднага след това Иван Петков от гостите изпълни центъра без сигнал от главния рефер и бе изгонен за втори жълт картон.

По този начин възпитаниците на треньора Стефан Стоянов имат мвече актив от 11 точки (2 победи и 5 равенства) и заемат 9-о място във временното класиране.