Мартин Луков с втори пореден силен мач в Саудитска Арабия

3798
1

Бившият вратар на Локомотив Пловдив Мартин Луков изигра втори пореден силен мач в Саудитска Арабия. Въпреки това стражът и неговият тим Ал Тай отново допуснаха минимално поражение с 0:1, провери Plovdiv24.bg.

Този път това стана при гостуването на Дамак във втория кръг на шампионата. Единственото попадение домакините вкараха в 59-ата минута чрез хърватина Мийо Цакташ, който е бивш нападател на Хайдук (Сплит).

Мартин Луков на няколко пъти показваше завиден рефлекс и спаси опасни удари на съперника.

Така след поражението също с 0:1 от шампиона Ал Хилал в първия кръг, тимът на Луков остана на последно място във врементото класиране без спечелена точка до момента.

Вижте в прикачения файл едно от великолепните спасявания на Луков!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Първа лига, сезон 2021-2022
Всички новини по темата: (339)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).