БФС подхвана Локо с глоби още от първия официален мач

4533

Дисциплинарната комисия към БФС глои Локомотив Пловдив заради поведението на привържениците по време на дербито срещу Лудогорец, загубено с 1:3 на Лаута. Обката санкция за черно-белите е 1800 лева.

Ето какво гласи решението на ДК към БФС:

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2021/2022/ – ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За използване на факли довели до спиране на играта, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б.Д от ДП /2021/2022/ – ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За хвърлен предмет, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2021-2022/, ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 500 лева.




Още по темата: Локо в Лига на конференциите, сезон 2021/2022
Всички новини по темата: (728)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).