Започнаха записванията за турнира в памет на Тоско Бозаджийски

3776
1

Клуб на привържениците на Ботев Пловдив напомни на "жълто-черната" общност за турнира в памет на Тоско Бозаджийски, който ще се проведе на 4 септември на игрищата на СУ "Св Софроний Врачански" в район "Тракия". Вече тече записването на отборите, пожелали участие.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от КПБП:

Уважаеми ботевисти,

припомняме Ви, че записванията за участие на отборите във футболения турнир в памет на Тоско Бозаджийски вече започнаха. Всички желаещи отбори могат да се запишат във фен магазина на ул. Нестор Иванов 1, като крайният срок е 31.08.21г. Таксата за участие на всеки отбор е 50лв.

Турнирът ще се проведе на 4.09.21г. (събота) и е с начален час 9:00 часа. Мястото на провеждането на турнира са игрищата на СУ "Св Софроний Врачански" в жк Тракия.

Отборите ще са съставени от 5 полеви играчи + вратар и до 4 резервни състезатели.

За състезанията по канадска борба и дърпане на въже желаещите да участват ще се записват на място в деня на турнира.


Още по темата: Българин е убит от ултраси на ПАОК
Всички новини по темата: (101)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!