Ален Ожболт пак вкара за Слован, докосва финала за Купата на Словакия

Коментари (4)
00:32 / 02.05.2021
3792
Любимецът на феновете на Локомотив (Пловдив) Ален Ожболт отново се разписа за настоящия си клуб Слован (Братислава), видя Plovdiv24.bg. Словенският нападател вкара последния гол при победата над Банска Бистрица с 3:0 в първия полуфинал за Купата на Словакия.

Ожболт остана през цялото време на терена и се разписа в 81-ата минута, засичайки с крак центриране отдясно.

Така от началото на настоящия сезон Ален Ожболт има вече 12 гола и 4 асистенции в 28 официални двубоя за Слован, провери още Plovdiv24.bg.

Българският национал Васил Божиков игра едно полувреме за Слован. Де Марко откри резултата в 31-ата минута, а Давид Стрелец вкара за 2:0 в 64-ата. Реваншът в Банска Бистрица е на 5 май. В другия полуфинал Жилина победи Кошице с 4:2 като гост и също на 99 процента е на финал.

Гледайте в прикаченото видео попадението на Ожболт за 3:0!

Този браузър не поддържа видео елемента.