Футболистка на Локо вкара гол директно от корнер, треньорът се оплака от касапница

09:17 / 19.04.2021
2647
Отборът на Локомотив Пловдив разгроми Севлиево Лейдис с 4:0 като гост в мач от поредния кръг на женския национален футболен шампионат. Двубоят бе изцяло под диктовката на момичетата на треньора Ангел Славов.

Тон за головата фиеста даде Велина Кошулева, която откри резултата в 36-ата минута.

Кристияна Димитрова вкара фамозен гол директно от корнер в 66-ата минута, разписвайки се за 0:2. Инна Димова направи преднината на Локо класическа в 75-ата, а капитанката Диана-Михаела Атанасова фиксира окончателното 0:4 в 87-ата минута.

Освен това съдийската бригада отмени гол на Кристин Кръстева заради несъществуваща засада. "Най-доволен съм, че след такава касапница няма контузени", заяви след мача треньорът на Локомотив Ангел Славов, коментирайки грубата игра на домакините. В следващия кръг черно-белите гостуват на ЖФК Варна.