Дамите на Локо рестартираха сезона с 4:0 над Етър

Коментари (1)
15:48 / 07.03.2021
2338
Женският отбор на Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа в първата си официална среща за годината. Възпитаничките на треньора Ангел Славов надделяха с 4:0 над Етър (Велико Търново) на “Лаута" в първия мач след подновяването на националния футболен шампионат при дамите.

Резултатът бе открит още в началните минути. Вени Дона Сърбинска бе изведена по левия фланг и напредна към наказателното поле, където реализира за 1:0. В 32-ата минута “черно-белите" удвоиха своята преднина. Вероника Гоцева пробва центриране, но топката влетя във вратата на Мартина Илиева за 2:0.

В началото на втората част падна третото попадение във вратата на Етър. Кристияна Димитрова бе изведена в наказателното поле и бе точна за 3:0. Крайното 4:0 бе оформено от Мария Стойчева, която засече с глава центриране от корнер.

Следващата неделя ЖФК Локомотив е домакин на Риал (Ковачевци) от 11:00 часа.