Женското Локо изигра поредната си контрола, изпрати 4 момичета в националния тим

2663

Женският Локомотив Пловдив завърши 0:0 срещу ЛП Суперспорт (София) в поредната контрола от предсезонната си подготовка. Спарингът се игра в три полувремена по 30 минути на терена в село Труд.

Черно-белите дами владееха топката през цялото време, но головият завършващ удар липсваше. Все пак отборът на ЛП Суперспорт игра много подредено и беше ограничил празните пространства до минимум. И двамата треньори дадоха шанс и на по-малки момичета, но се видя, че те трябва още много да работят, за да получват повече игрово време.

От днес Локомотив Пловдив изпраща четири момичета в националния отбор до 19 години. Целият отбор пожелава успех на всички момичета, защитаващи цветовете на България, обявиха от ЖФК Локомотив.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (368)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).