Женското Локо с победа в София, следващата контрола ще е на "Лаута"

2622

Отборът на ЖФК Локомотив Пловдив изигра поредната си контрола в подготовката си за предстоящия национален футболен шампионат при дамите. Момичетата на треньора Ангел Славов победиха с минималното 1:0 ФК Барокко в София.

Единственото попадение в срещата вкара Кристияна Димитрова в 28-ата минута след добър пробив и центриране отдясно на Инна Димова.

Треньорът на ЖФК Локомотив Ангел Слаовов даде шанс на доста от подрастващите момичета в отбора и пробва и различни схеми на игра.

Следващата седмица е поредната проверка за Локомотив Пловдив. В събота (13.02) от 12:00 часа столичният ЛП Суперспорт ще гостува на “Лаута". На мача няма да се допускат зрители.


Още по темата: Женски футбол
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!