Фенклубът на Локо: Сбогом, Бруно-Акрапович! От днес вече сме врагове!

13606
70

Фенклубът на Локомотив Пловдив ясно показа какво е отношението към бившия вече наставник на отбора. "Черно-белите" привърженици изписаха босненския специалист като Бруно-Акрапович след бягството му в ЦСКА-София и обявиха, че вече го приемат като враг.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалната позиция на фенклуба на Локомотив Пловдив:

Бруно-Акрапович, благодарим ти за всичко. Време е да си кажем сбогом! От днес вече сме врагове и защитаваме различни цветове.

Ние, Фенклуб Локомотив Пловдив и организираните привърженици, сме твърдо зад клуба. Вярваме, че най-доброто за нас предстои!

Локомотив Пловдив над всичко и всички!


Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (874)

Виж коментарите (70)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!