Пиян шофьор е заловен след сигнал от граждани. Вчера, около 23.30 часа в дежурната на РУП Хисар се получил сигнал за криволичещ автомобил по улица "Бор" в града. Автопатрул на управлението се отзовал на сигнала и спрял за проверка лек автомобил "Опел". Направения алкохолен тест на водача П. Х. от Хисар отчел, че той бил седнал зад волана с 3.13 промила алкохол. На водача е бил издаден талон за кръвна проба.