Пиян водач и двама неправоспособни са били задържани от служители на РУ-Стамболийски в хода на специализирана полицейска операция вчера. 
Около 16 часа в Кричим било установено, че 25-годишният Ю.А. от града управлява нерегистриран мотопед "Пиаджо" в рамките на наложено административно наказание. 
Близо два часа по-късно в Стамболийски със същото нарушение бил хванат и В.Д. /40 г./ от село Куртово Конаре. На ул. "Търговска" той управлявал лек автомобил "Опел" с отнета шофьорска книжка. 
Около 23.20 часа на ул. "Тракия" пък бил засечен И.В. /30 г./ от село Козарско, седнал зад волана на лек автомобил "Фиат" след употреба на алкохол - 1,61 промила. 
Срещу тримата нарушители са започнати бързи производства.