Църква, община и скаути заедно участваха в пролетното почистване на гр.Раковски.

18 доброволци заедно с отец Димитър от църквата "Пресвето сърце Иисусово", зам.кмета Татяна Бакова и еколога на общината Лили Шопова  чистиха зелените площи от двете страни на пътното платно  от края на кв. Ген. Николаево до ханче 23- ти километър.

Събрани бяха 80 броя чували всеки с вместимост 100 литра.