Шофьор пострада, след като се блъсна в дърво с автомобила си. Произшествието настъпило вчера, към 14 часа, на пътя между селата Скутаре и Рогош. 
Лек автомобил "Опел", управляван от Х.В. /64 г./ от Пловдив, се движил с несъобразена скорост и поради загуба на контрол излязъл извън пътя и се врязал в дърво. 
Мъжът е транспортиран в болница и оставен за наблюдение. Вчета му е кръвна проба за алкохол. По случая е започнато досъдебно производство в РУ - Труд.