Продават апетитен имот в пловдивско село, цената падна с 200 000 лева

4809

С над 200 000 лева е паднала продажната цена на склад в пловдивското село Куртово Конаре, местност “Божилова къща", разбра Plovdiv24.bg. В сайта на частните съдебни изпълнители е пусната обява за продан, която ще се състои от 13 декември до 13 януари 2025 година, като новият собственик трябва да бъде обявен на следващия ден.

През месец април складът се продаваше за 795 000 лева, а сега цената, която се търси е 578 000 лева.

Имотът е с огромна площ от 8 799 кв. м., като предназначението му е за производство и склад за гъби. В публичната продан са включени няколко сгради  - склад за торове, стоманен навес за зърно, за слама, свинарник.

Върху имотите има тежести и задължения за непогасена ипотека към Уникредит Булбанк и съответен кредит, за което има и решение на Районен съд - Пазарджик. Длъжникът - фирма “Марица - ФБТ" ООД, чийто управител е Анка Гючбилмез, има и задължения към община Стамболийски.

Фирмата се занимава с търговия и производство на земеделски продукти и хранителни стоки.

Задатъкът на търга е 10% от първоначално обявената цена.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Млад мъж загина при тежък пътен инцидент в Пловдивско
Калековец скърби за 41-годишния Божил, починал след инцидент
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).