Пловдивски футболист си взе приказна булка

32978

Футболистът на "Марица" Радослав Апостолов и неговата любима Лианна официално си казаха "Да"! Желаем на младото семейство море от щастие!

Нека винаги ръка за ръка да посрещат трудностите, а красивите моменти да превръщат в общи спомени! Нека искрата на любовта озарява пътя им и всеки техен ден да е изпълнен с благополучие!

Информацията бе публикуван в социалната мрежа Фейсбук от футболен клуб "Марица".

Полузащитникът е роден на 6 юни 1997 година в Пловдив. Юноша е на "Ботев“ и има няколко периода, в които се е състезавал за родния си тим. Играл е още за "Левски“ (Карлово), "Несебър“, "Нефтохимик“, "Берое“ и "Етър“. Бил е юношески национал до 19 години.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Зрелищна акция край Доспат спаси уникално, скрито досега римско с...
Днес край Пловдив Карлос Насар открива паметник на Милен Добрев
Първи кадри: Ученик е загиналият в Пловдивско днес
Лидерът на ГЕРБ ще посети Раковски
Денят започна с трагедия в Пловдивска област
За половин час закопчаха непълнолетен моторист и пиян тракторист ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).