Кражба от магазин в Асеновград. Вчера в дежурната на управлението 46-годишна асеновградчанка се е оплакала, че от магазина й на ул. "Иван Вазов" е извършена кражба.
Предмет на посегателство били около 400 лева, записващо устройство и 4 броя камери. Образувано е досъдебно производство, работата по случая продължават служители на управлението.
Кражба от магазин в Асеновград
© Plovdiv24.bg






