Възрастна жена от Асеновград стана поредната жертва на телефонните измамници. Вчера, около 12 часа 82-годишната пенсионерка им дала 2000 долара, след получено телефонно обаждане от непознат, представител се за медицинско лице. Случаят се разследва в РУ-Асеновград. Образувано е досъдебно производство.
Баба даде 2 000 долара на "медик" в Асеновград
© Plovdiv24.bg






