За знак, "полегнал" край кръстовището на ул. "Стефан Стамболов" и "Георги Икономов", алармира читател на Plovdiv24.bg.

"Taka e oт известно време и никой не му обръща внимание", написа до редакцията ни той. 

Plovdiv24.bg се обърна към кмета на район "Южен". Борислав Инчев прие сигнала и обеща, че ще се свържи с отговорните за знаците екипи от ОП "Организация и контрол по транспорта", за да бъде решен проблемът.