Около 13.30 ч., на кръстовището до магазин "Кауфланд" в жк "Тракия" са се сблъскали два леки автомобила - БМВ и "Мицубиши". От удара първата кола отскочила и ударила на тротоар 75-годишна пешеходка. Жената е в болница за прегледи. Водачите - 18-годишен и 67-годишен, са тествани с дрегер, резултатите са отрицателни. Причините за катастрофата се изясняват. Това съобщиха току-що от пресцентъра на ОД МВР Пловдив.






