Започна изграждането на допълнителна лента за ляв завой от бул. "Цариградско шосе" към бул "Освобождение", видя репортер на Plovdiv24.bg

В района на кръстовището между двата булеварда вече има временна организация на движението. Образуват се и задръствания, но преминаването оттам става сравнително бързо.

По-конкретно става въпрос за северното платно на "Цариградско" - тоест в посока от надлез "Скобелева майка" към центъра.

В ход е изграждането на уширение, за което Plovdiv24.bg пръв ви информира още в началото на 2014 година.

Целта е да се направи допълнителна лента за ляв завой към "Тракия". Въпросната лента ще започва 55 метра преди самото кръстовище. Срокът на изпълнение е 25 дни.