За промяна в обществото и повече съвест призова читател на Plovdiv24.bg. 
"От няколко седмици забелязвам пейки, който са изхвърлени в река Марица до моста на Герджика. Пейките изглеждат нови и здрави и най-вероятно са хвърлени от пияни или дрогирани младежи. 
Моля да представите проблема пред широката публика. Има нужда да променим обществото ни!"