Сигнал за кражба бе получен вчера в Първо РУП в Пловдив. 58-годишна пловдивчанка се е оплакала, че за времето от 08.07.2015г. до вчера от дома и на ул. "Братя Шкорпил" № 5 e била извършена кражба на лаптоп, лични документи, златни бижута и сумата от 800 лева. По случая е образувано досъдебно производство, издирвателните дейности продължават.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






