Възстановено е движението в посока Бургас на АМ "Тракия" при 155 км, в област Пловдив. Трафикът временно се осъществяваше в една лента поради ПТП, съобщиха от АПИ.
Припомняме, че по-рано днес от ОД МВР съобщиха, че три автомобила с немски регистрационни номера са се ударили верижно в района на 155 км на магистрала "Тракия" в посока Бургас.
По предварителни данни няма пострадали. Катастрофата възпрепятства за известно време движението, като то бе възможно само в лява активна лента. Беше се образувала колона е около 1,5 километра.






