Вижте още един наглец, този път на бул. "България"
За поредния наглец пише на редакционната поща на Plovdiv24.bg наш читател. Този път мястото бул."България" пред училище СОУ "Пейо Кр. Яворов". Наглият шофьор въпреки направените от общината безплатни паркоместа е решил, че е удачно да се качи с предните гуми и върху велоалеята. Зад него пък е спрял друг автомобил.
Коментарите оставяме на вас, нашите читатели.
Очакваме вашите сигнали на novini@plovdiv24.bg или чрез тази страница: Изпратете ни новина.