За ВиК авария на бул."Шести септември" ни сигнализира читател Plovdiv24.bg. Както се вижда от снимката екип на "Водоснабдяване и канализация" веднага са се заели с поправянето на аварията, възникнала малко преди кръстовището на бул. "Шести септември" с бул. "Васил Априлов".
Наш репортер се свърза с дежурния екип на "Водоснабдяване и канализация", от където съобщиха, че аварията е отстранена и движението по булеварда вече се извършва нормално. 
"Водоснабдяването в района също е възстановено, така че няма причини гражданите да се притесняват", информираха от ВиК.