Велоалеите ни надраскани, спирките - изпочупени! Какво следва, вандали?
На грозна гледка в сърцето на Пловдив попадна фотообектива на Plovdiv24.bg.
Стъкла се валят на оживената спирка на Сточна гара, самият заслон е изпочупен. За "удобство" на чакащите дупките са запушени с картони.
Както по-рано днес ви информирахме, в града под тепетата отново имаше вандалска проява - надраскана със спрейове осъмна велоалея по булевард "Марица юг".