Вече свалят тролейбусната мрежа по бул. "Васил Априлов"
Вече свалят тролейбусната мрежа по бул. "Васил Априлов" до Медицинския университет, видя репортер на Plovdiv24.bg. Участъкът от ул. "Любен Каравелов" до бул. "Пещерско шосе" е затворен от вчера до 30 септември.
Контактната мрежа няма да се възстановява след реконструкцията на булеварда. В целия град жиците ще бъдат свалени и ще бъдат разпродадени, тъй като са собственост на фирма "Градски транспорт", обявена в несъстоятелност заради дългове.