В понеделник тази прелест в "Тракия" ще светне

4945
1

Празничен базар под надслов "Весела Коледа в парка" ще се проведе в район "Тракия" от 20-ти до 23-ти декември, включително. Мястото на събитието, което се организира под егидата на кмета на "Тракия" Костадин Димитров, ще е парк "2019" на булевард "Освобождение" /до магазин "Лидл"/. 

Благодаря на Артур Мол за вълшебната снимка.

В Понеделник, 5:30 тази прелест ще светне. Ще ви чакаме и вас, защото 4 дни ще празнуваме Весела Коледа в парка, написа той в страницата си във фейсбук.

"От години се опитваме да си направим Весела Коледа в Тракия. Тази година ще я имаме! Тържественото запалване на елхата ще е на 20.12., а около нея ще има истински коледен базар. Освен това, за да ни стане още по-красиво, организираме конкурс за най-коледна тераса в комплекс "Елит". В конкурса могат да се включат всички апартаменти, чиито тераси са с изглед към парка. Победителят ще получи награда и грамота", сподели още кметът на "Тракия" Костадин Димитров.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
В Пловдив търсят млади таланти за филма за Стоичков
Пешеходец се извини на полицай, униформеният не трепна
След разкрития на Plovdiv24.bg: Кметът спря строежа на скандалния...
Деца спасиха баща си, сега той се бори да проходи отново
Къде е Пловдив според данните от СИГМА: Фирми, поръчки, пари
Сделката за хотел "Марица" не е финализирана. Капиталът на Арабад...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).