Ученици станаха екскурзоводи в Природонаучния музей, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Децата от девети и десети клас на ЧСУ "Дружба" излязоха от класните стаи, за да учат в една различна и необичайна среда - в Природонаучния музей. 

От специалистите те узнаха любопитни факти за поведението на животните, подредени в експозицията, и за взаимоотношенията между тях. Сега младежите са готови да споделят наученото с посетителите и да влятат в ролята на екскурзоводи", разказваха от музея.