Днес ученици от ПГАСГ "Арх.Камен Петков“ специалност "Водно строителство“ взеха участие в организирано от Община Пловдив мероприятие по случай Деня на водата.

Те направиха демонстрация на бояджийски декорации върху цветни пана, под мотото "Водата е безцветна – нашето настроение ще й предаде цвят“.

Бъдещите  специалисти по водно строителство, подготвяни по единствената подобна специалност в областта, раздадоха на гражданите листовки със съвети за пестене на безценния дар от природата – водата.