Протестиращите срещу бутането на тютюневия склад на улица "Одрин" 8 в Пловдив вече са пред Общината, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Там хората издигнаха своеобразна грамада, образувана от отломки от въпросната сграда. От думите им стана ясно, че това си прави в знак на протест срещу разрушаването на един паметник на културата в града ни.
От общинската администрация поканиха протестиращите да излъчат петима свои представители, които да присъстват на редовната пресконференция на кмета, започваща в 10,30 часа.
Очаквайте всички новини около казуса в Plovdiv24.bg.