Тракийци извиха огромна опашка пред храма "Свето Преображение Господне" за петровския курбан, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Инициативата на кмета на "Тракия" Костадин Димитров да дава курбан за здраве и благополучие на големите християнски празници вече се превърна в традиция. Тя се осъществява и с помощта на доброжелателни дарители, работещи на територията на района.