Ето какво сподели с нас читател на Plovdiv24.bg. Снимките и текстът сами по себе си говорят, оставяме коментарите на вас:

Спирките на градския транспорт в кв.Остромила  постоянно се използват за паркиране на автомобили което е забранено но не и в България.

Да не говорим пък и за новият строеж на входа към квартала.Спирката е заградена с ламарина .

Няма такава държава. Беззаконие. По новия път карат като луди но защо ли,ами защото няма полиция и закони.