Започва слагане на мартенската украса в Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Белите светещи коледни дръвчета ще се сдобият с червени лампички и ще радват пловдивчани за Баба Марта, съобщи лично кметът Иван Тотев.
С червени и бели конци ще бъде украсено и едно истинско дърво.
Светещите коледни дръвчета по Центъра с нови екстри за Баба Марта
© Plovdiv24.bg
Иван Тотев 





