Страхотна мизерия зад бившето заведение "Папараци"

13092
4

Читател на Plovdiv24.bg алармира за струпани отпадъци в район "Централен". По-конкретно за района зад бившия ресторант "Елеа". Ето за какво точно става дума:

"Здравейте! Представям ви една малка част от страхотната мизерия, която се намира в район "Централен" зад бившото заведение "Папараци", а по-късно и ресторант "Елеа".След премахването на ресторанта тук лъсна грозната гледка на местността. Навсякъде другаде се сменят и без това здравите плочки по тротоарите, асфалтират се какви ли не улици, само тук общината не прави абсолютно нищо! Това ли е лицето на Европейската столица на културата?"

Всъщност районът е част от проекта по ОП "Региони в растеж", така че и там ще има ремонти.

Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: