За поредна година срещу стълбите на "Каменица" вчера се проведе акцията "В търсене на добрия човек", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Тя цели да издири най-добрите пловдивчани, предложени от съгражданите им. Не само празниците са времето, когато се обръщаме към семейните и общочовешките ценности, а и обикновените делници. 

Ученици от ПГХТТ организираха "Патрули на добротата“ и разговаряха с минаващите за доброто около тях. Хората, които ни мотивират да бъдем по-добри заслужават  да им благодарим по  един нетрадиционен начин, като  ги удостоим с нашите грамоти - приз. За повече подробности изгледайте прикаченото видео.