С нови пейки и нови дръвчета се сдоби парк "Ружа" в район "Западен". В акцията се включиха стотина доброволци.

Всички пейки в парк "Ружа" бяха пребоядисани, а счупените дъски бяха подменени с нови. Освен това бяха засадени десетки нови дръвчета. 
Кметът на район "Западен" Димитър Колев изрази задоволство от работата на доброволците и изказа благодарността си за помощта. Той призова всички да бъдат внимателни и да пазят създаденото в парка, който е един от любимите на всички жители на района.