"С прискърбие съобщавам, че загубилият живота си колоездач е Стефан Донков, по-известен като Стефчо Безработният Милионер. Бог да прости грешната му душа!".
Това съобщи по повод инцидента отпреди няколко дни на булевард "Александър Стамболийски" пловдивчанинът Любен Жилков, който понастоящем е директор на ОУ "Отец Паисий“ в община Асеновград.
Донков е на 63 години, не е женен и няма деца. Загина в отходна шахта на бул. "Александър Стамболийски", каракайки велосипед. Сигналът за пострадал човек е бил подаден около 15,40 часа в неделя.
Изпратеният на място медицински екип е констатирал, че той е безжизнен, а Районна прокуратура в Пловдив образува досъдебно производство за причиняване на смърт по непредпазливост.







RZ75
на 26.09.2024 г.
Май ще се окажа прав - убийство, при това умишлено.
Сергей Пройчев
на 26.09.2024 г.
ОтВ и К са прави дупката е малка е няма как да паднеш утрепан е дугаде и е срожин там
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!