За опасна стара сграда сигнализира читателка на Plovdiv24.bg.
"Живея в квартал "Прослав" вече почти 40 години. Тази сграда (бивша железария) я помня от времето, когато бях 5-6 годишна.

Мисля, че е доста опасна, особено за преминаващите покрай нея, както и за играещите на улицата деца!"
Наш репортер отнесе въпроса към администрацията на район "Западен". Рушащата се постройка се намира на кръстовището на ул. "Елин Пелин" и "Ружица", съобщиха от там. Кметът на района Димитър Колев лично инспектира мястото. Имотът, на който се намира сградата, обаче е частен, посочи той.