Сигнал за кражба на кабели от владението на телекомуникационно дружество е получен вчера в Пето РУ в Пловдив. Plovdiv24.bg научи, че става дума за "Виваком". По предварителни данни, за времето между 3.30 часа и 10.20 часа, от подземен колектор в жк "Тракия“ били отрязани 130 метра проводници на обща стойност около 4000 лева. На място е извършен оглед. Образувано е досъдебно производство.