Среща на високо ниво - кметът събра пловдивските депутати
Кметът на Пловдив Здравко Димитров направи среща с народните представители от 16 - 17 многомандатни избирателни район, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
В срещата участваха народните представители от 16-и МИР Александър Ракшиев, Венцислава Любенова, Елена Гунчева, Иван Петков, Иван Тотев, Йордан Маджунков, Николай Ангов, Росен Костурков, Христо Иванов и 17-и МИР Ангел Георгиев, Гергана Данева, Дани Каназирева, Иван Червенков, Младен Шишков.
Сред темите бяха високата цена на енергоизточниците, Околовръстното шосе, питейната вода на Пловдив, вътрешният и външният рингове, издръжката на Община Пловдив, чистотата на въздуха и др.
"Срещата мина много добре, обнадежден съм. Когато става дума за Пловдив, не трябва да говорим за партии", каза кметът на Пловдив след срещата.
Вижте повече във видето!
Иван Тотев
Дани Каназирева
Христо Иванов
Христо Иванов
Иван Петков
Иван Петков