Мръсотия на пъпа на града. За това сигнализира читателка на Plovdiv24.bg и онагледява своите думи със снимки:
Здравейте, вижте какво оставят гражданите, които живеят на пъпа на града след себе си, след като Общината реши да премахне грозната гледка на ламаринените ръждясали гаража в центъра. Снимките са направени в близост до "Евмолпия".






