Случай с изгубено момченце на 3 години завърши с щастлива развръзка в Пловдив, научи Plovdiv24.bg от пловдивската полиция.

Вчера след 20 ч. малко момченце е било видяно да стои на Главната в Пловдив, до магазин за алкохол и цигари, без да бъде потърсено дълго време. Гражданин се е обадил на полицията като на място са пристигнали органи на реда. С тяхна помощ се е извършил оглед на района, за да се потърсят родителите на малчугана. Те не са били открити и детето е било отведено в Четвърто районно. По-късно през нощта самите родители са подали сигнал във Второ районно, оказало се е, че те също са търсили детето си, както и полицаите, но на различни места. Важното е, че всичко е завършило благополучно и детето вече е у дома си.