Извършители на противозаконно отнемане на автомобил са задържани от служители на Трето РУ в Пловдив. Вчера шофьорка позвънила на телефон 112 и съобщила, че около 13.30 ч. било откраднато БМВ-то й, паркирано в складова база в Северна индустриална зона. В хода на проведените незабавни оперативни действия часове по-късно криминалистите установили, че посегателството е дело на двама пловдивчани, на 35 и 58 години. Мъжете са отведени за едно денонощие в районното управление. По случая е образувано досъдебно производство, предстои материалите да бъдат внесени в прокуратурата.
Шофьорка: Откраднаха ми БМВ-то в Северна индустриална зона в Пловдив!
© Google






