"Ударихме само двете коли и нищо друго", така коментира единият водач от ПТП, което се случи вчера сутринта на отбивката на Околовръстното за бул. "Пещерско шосе"

Eкип на Plovdiv24.bg отиде на мястото на катастрофата и разговаря с него. Мъжът не изглежда притеснен и прие случилото се нормално.

"Аз трябваше да мина в дясната страна, излязох по-навън от самата лента и ме удариха. Всичко е нормално. Ударихме само двете коли и нищо друго. Полицията ме тества за алкохол и проверка на документите."

По думите му разбираме, че няма пострадали хора в ПТП и също, че двамата водачи не са употребили алкохол и наркотични вещества.