Сагата с Белодробна болница приключи, след като пловдивските общински съветници днес най-накрая гласуваха вливането й в МБАЛ "Свети Пантелеймон", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"От гледна точка на администрацията това решение няма значение. Освен това днес оставка подаде последният й служител", коментира кметът Иван Тотев, визирайки управителя д-р Георги Странджев.
"Той е с управленски опит, няма кого да управлява, а не иска да е директор сам на себе си", заяви още Тотев.
Кметът бе категоричен, че Общината е направила всичко по силите си за Белодробна.
"Спасихме общинското имущество, направихме най-модерното отделение, погасихме над 3 млн. дългове", изброи градоначалникът.
Иван Тотев 





